2. Bubliňácky splav – Vďaka ADIENT


Opäť raz sme mohli rozdávať radosť, lásku a čas. 22.-24.6.2018 sa uskutočnil 2 Bubliňácky splav vďaka podpore spoločnosti ADIENT prostredníctvom NADÁCIE PONTIS. A všetko vyšlo na 250 %! Neskonale ďakujeme za prichýlenie Peťkovi Petríkovi na čarovnom mieste pri Novej Dedinke. Ďakujeme za čarovnú noc v indiánskych típi v Campe u Matisa. Za trpezlivosť, pomoc, dovezenie papania (i kávy a nanukov) a lodičky (z ktorých nás neboleli rite :D) ďakujeme Lacimu a Nike Krechnyakovým. Ďakujeme za famózne špekáčky, slaninku a výborný obed z Reštaurácia Trófea. Neskonale ďakujeme za výbornú večeru z Pizza Mizza Slovakia jej privezenie a finančný dar Martinkovi Kovacsovi. Ďakujeme za najlepší vyprážaný syr na svete Reštaurácii MALOM a darček v podobe nanukov. Ďakujeme za neustály zdravotný dozor Rescue zdravotnej službe.
Strašne moc ďakujeme tým, ktorý nám požičali stany ( vrátime 🙂 i tým, ktorý nám darovali stany či karimatky, aby mali naše deti kde spinkať.

Prežili sme neuveriteľne vzácne 3 dni s deťmi na ktorých nám záleží. Okrem splavovania sme sa mali možnosť naučiť ako správne postupovať pri autonehode (vďaka RZS a všetkým účastníkom), zistili sme, že najsilnejším citom je láska pri SNE noci Svätojánskej, rozcvičovali sa jógou, hrali volejbal, futbal i vybíjanú, spoznali sme vďaka super aktivitám prírodné živly, separovali odpad i testovali vlastný moč. Vymodlili a vypriali sme si krásne počasie a akciu bez strát. Opäť raz sa nám potvrdilo, že to, čo robíme z lásky, nemôže dopadnúť inak ako úžasne. Lebo máme úžasné deti, dobrovoľníkov i priateľov. S obrovskou pokorou ďakujeme všetkým anjelom, ktorí pri nás stáli.