Projekt „Svet vo svete“ grant „MÁM NA TO“ vďaka finančnej podpore SLOVENSKEJ SPORITEĽNE


Získať grant SLSP „MÁM NA TO“ bolo pre nás neskonalou výzvou! Vymyslieť a naplánovať projekt. Dostať sa medzi 100 najlepších, vo verejnom SMS hlasovaní získať podporu „celého sveta“ a zaradiť sa medzi  „TOP pätnástku“ vybraných, získať rozprávkových 8 000,- € a „už len“ to všetko usporiadať. 🙂

Projekt „Svet vo svete“ prebehol nad naše očakávania. Vedeli sme, že budeme mať možnosť urobiť nespočetne veľa krásnych akcií. Ale až realita ukázala, aký obohacujúci, náučný, motivačný, plný lásky, šťastia a zážitkov tento projekt bol. Ciele, ktoré sme si na začiatku stanovili a to: sprevádzať deti z detských domovov, stáť po ich boku, navštíviť nové miesta, podporovať naše detičky, učiť sa, hrať sa, rozvíjať sa, nadobudnúť vedomosti a zručnosti poskytovania prvej pomoci a stávať sa lepšími ľuďmi, nám vyšlo na 150%.

Rovnako ako nám vyšli všetky časti nášho projektu a to: štartér, minikurzy prvej pomoci, poznávačka mesta Bojnice, splav, aktér, veľký letný tábor, poznávačka mesta Banská Štiavnica. Možnosti, ktoré nám podpora nášho projektu dala, sú slovami neopísateľné. ĎAKUJEME SLSP, že sme NA TO MALI!