Strašidlá v Bojniciach? Aj my by sme chceli… :)


V Bojniciach budú strašidlá…a nie hocijaké… Na zámku v Bojniciach bude najväčší festival duchov a strašidiel…a my by sme tam veľmi chceli zobrať aj naše deti, deti z detských domovov. Deti, ktoré nemajú rodičov, ktorí by ich tam vzali.

Keďže detské domovy často krát nemajú dostatok financií rozhodli sme vytvoriť prostredníctvom darcovského portálu Ľudiaľudom.sk výzvu na získanie finančných prostriedkov na takýto krásny zážitok pre naše deti.

Výzvu spolu s kompletnými informáciami nájdete tu: https://www.ludialudom.sk/vyzvy/3397

Budeme vďačný za každé euro, pretože euro k euru a kopa detí zažije krásny deň v Bojniciach J

AK SA PÝTATE PREČO PRÁVE STRAŠIDLÁ: Naše tábory, ktoré robíme pre deti z detských domovov sú tématické, 15 dní sa nimi prelína príbeh, v ktorom sa naše deti učia novým zručnostiam, učia sa vyhrať i prehrať, i to, že výhrou je niekedy práve aj poraziť samého seba. Veľmi sa nám osvedčilo do príprav nočných  hier zapojiť aj naše staršie deti, ktoré aj vďaka prekonaniu vlastných strachov strašia všetkých naokolo 🙂 Strašidlá sa u nás v Bubline stali veľmi obľúbenými a preto by sme veľmi radi vzali aspoň niektoré z našich detí na najväčší festival duchov a strašidiel, či už ako odmenu za zlepšené známky, správanie, ako inšpiráciu na letné strašenie, a hlavne preto, že ich ľúbime 🙂

[srizonfbalbum id=14]