Nemám na to


rukavicky

Život nie je fér. Áno, vieme to my dospelí, ale bohužiaľ, vedia to už aj deti. A nielen deti z detských domovov, ale aj deti z krízových centier či sociálne slabších rodín, vedia to aj deti, ktorých rodičia zarábajú menej, ako si dnešná doba žiada. Veľakrát počúvame to, ako by s nami strašne radi išli… (či už deti, s ktorými pracujeme počas roka, deti, ktoré navštevujeme v detských domovoch, či krízových centrách), „…ale ja na to nemám, z vreckového (10,50€/mesiac) nenašetrím ani do osemnástky… detský domov nemá peniaze… mama nemá ani na byt, veď vieš, preto žijeme v krízaku…“.

A preto vznikol už v roku 2011 projekt „Nemám na to“. Aby deti, ktoré na to nemajú, mohli tiež zažiť krásny tábor.

V roku 2011 mohol 15 krásnych dní zažiť práve Paťko :-). V roku 2012 to bola Miška :-). V roku 2013 to boli súrodenci Filipko a Danko a v lete 2015 súrodenecká skupina Sárka, Klaudia, Zuzka, Majka a Paťko :-). Na prelome rokov 2015/2016 sme mohli vďaka Vašej štedrosti vziať opäť dve súrodenecké skupiny z detského domova v Trnave : Kajku a Sárku, Paťka a Mareka a Kika :-). A to všetko vďaka dobrým a štedrým darcom! Našim známym i neznámym, kamarátom, firmám a všetkým štedrým ľuďom, vďaka ktorým sa podarilo vyzbierať finančné prostriedky a urobiť týchto 14 detí šťastnými.

Ďakujeme!

Aktualizované!

Ďakujeme!!! S obrovskou radosťou oznamujeme do celého sveta, že pre rok 2016 je ukončený náš Rukavičkový projekt „NEMÁM NA TO“! Lebo MY už VĎAKA VÁM NA TO MÁME!!! Päť detičiek – Romanko, Mariánko, Alfrédko, Oskarko a Adrianka, dostali pod stromček Silvestrovský tábor!!!
Vďaka Vám sme na to mali …! Ďakujeme za týchto päť srdiečok, ktoré s nami mohli stráviť 10 nádherných dní. Splnili ste im vianočné prianie!

A chceli by som sa podeliť ešte s jedným nádherným poznaním – také dobré, vďačné a úžasné deti, aké boli tento rok na našom Silvestrovskom tábore a také vďačné a spolupracujúce vedenie detského domova ….. sme dávno nezažili. Je pre nás cťou byť sprostredkovateľom Rukavičkového projektu „Nemám na to“ ! Je krásne robiť veci, ktoré majú zmysel! Ale bez Vás a Vašj šesťročnej pomoci by to proste nešlo…

Ďakujeme!!!

nemam

nemam

[srizonfbalbum id=12]