Bublinky na Biofarme pod Gaštankou


Jedného pekného dňa zazvonil telefón, a akoby z čarovného slúchadla sa ozvala neodmietnuteľná ponuka od spoločnosti Cisco. Rozhodli sa, že chcú pripraviť nádherný výlet pre detičky z detských domovov, pre naše deti! Ó, ako nás takéto telefonáty tešia!
A nastal deň D. 28. jún 2016 a my sme sa so šiestimi deťmi z detského domova v Piešťanoch a dvadsiatimi deťmi z detského domova v Trnave vydali v ústrety slnečnému dňu, plní očakávania a radosti. Prostredie Biofarmy pod Gaštankou v Modre nás uchvátilo hneď na prvý pohľad – všade pokoj, kľud a voľne pobiehajúce zvieratká. Hneď na úvod nás veľmi milo privítali šarmantné a veľmi milé dámy zo spoločnosti Cisco a nádherný deň sa mohol začať. A to verte, že nádherný naozaj bol! Na začiatku super „pokladová“ hra po areáli, vedomostný kvíz s úlohami pre naše deti, hladkanie, kŕmenie a čistenie zvieratiek. Potom prišiel úplne super kúzelník, ktorý okrem kúziel, pri ktorých sme sa nasmiali i ostávali pozerať v nemom úžase, priniesol aj čarovné bublifuky. A tak všade naokolo boli naše bubliňácke deti a mydlové bubliny. Nádhera! Separovali sme odpad a tiež sme sa mali možnosť naučiť, ako sa správne starať o záhradku. Poskákali sme si na skákacom hrade, vďaka super šikovnej slečne maliarke sa tváričky našich detí (a nielen detí) zmenili na umelecké diela, vozili sme sa na koníkoch, hrali sme futbal, čľapkali sa v bazéniku, hojdali sa na hojdačkách a užívali sme si kopec zábavy. Pochutnali sme si na výbornom domácom obede, koláčikoch, opekali sme si … V nádhernom prostredí sme strávili viac ako úžasný deň s veľmi príjemnými ľuďmi.
Nikomu z nás sa nechcelo ísť domov, dokonca ani páv, ktorý vyletel na strechu nášho autobusu, nás nechcel pustiť :). Pred odchodom pripravili dámy zo spoločnosti Cisco ešte aj krásne darčekové prekvapenie. Detičky dostali deky, nafukovačky, kolesá a ďalšie darčeky, z ktorých mali obrovskú radosť! Musíme sa za nás všetkých poďakovať, že si spoločnosť Cisco vybrala práve nás, aby mohli urobiť nádherný deň pre detičky z detských domovov. Ďakujeme za nádherný deň :).

[srizonfbalbum id=20]